Digicert SSL Купити SSL і Code Sign Сертифікати підпису програмного коду додатків програм ядра Windows і захисту сайту в Україні Діджісерт

Сертифікати безпеки DigiCert для сайтаСертифікати DigiCert для великих компаній

Рівень підтвердження: домен і організація

Купити Ціна грн. Сертифікати ( 4 шт.)
11 256 грн.
id410 DigiCert Basic SSL OV
cert Level: OV FQDN cert Code:D-OV 30.84 грн на добу
18 648 грн.
id410s2 DigiCert Basic SSL OV SAN-2
cert Level: OV SAN-2 cert Code:D-OV-SAN-2 51.09 грн на добу
43 008 грн.
id410sw DigiCert Basic SSL OV SAN-Wildcard
cert Level: OV SAN-WC cert Code:D-OV-SAN-WC 117.83 грн на добу
35 616 грн.
id410w DigiCert Basic SSL OV Wildcard
cert Level: OV WC cert Code:D-OV-WC 97.58 грн на добу

Найвищий рівень підтвердження: домен і організація

Купити Ціна грн. Сертифікати ( 2 шт.)
16 716 грн.
id420 DigiCert Basic SSL EV
cert Level: EV FQDN cert Code:D-EV 45.8 грн на добу
25 872 грн.
id420s2 DigiCert Basic SSL EV SAN-2
cert Level: EV SAN-2 cert Code:D-EV-SAN-2 70.88 грн на добу

Про Центр сертифікації DiGiCert

DigiCert компанія заснована американською корпорацією з безпеки, яка спеціалізується на наданні SSL-сертифікатів високого рівня для багатьох провідних і престижних організацій у світі, включаючи державні і національні організації, освітні та медичні установи та компанії з рейтингу Fortune 500. DigiCert сертифікований і має авторизацію в WebTrust, є членом форуму CA / Browser і конгсорціума W3C. DigiCert надає своїм користувачам інноваційні продукти, привабливі ціни та відмінну технічну підтримку.

DigiCert - SSL сертифікати, яким Ви можете довіряти.

DigiCert пропозиції
DigiCert пропонує Вам надійні 256-бітові SSL сертифікати за ціною, яка набагато нижче ніж у інших компаній. Хоча, невисокі ціни це ще не все, що DigiCert може запропонувати своїм користувачам. Пакет послуг DigiCert включає в себе безкоштовну персональну техпідтримку 24 години на добу (по телефону, чат та електронна пошта), повну перевірку, інноваційний інструментарій PKI (інтуїтивний графічний інтерфейс). З огляду на це, думаю ви погодитеся з тисячами користувачів DigiCert, що вони пропонують сертифікати відмінної якості і вартості.

Високий рівень техпідтримки
DigiCert зростає з кожним днем, завдяки відмінним цінам, високому рівню аутентифікації та БЕЗКОШТОВНОЇ технічної підтримки. Поки інші пропонують мінімальну технічну підтримку або взагалі не мають її, DigiCert допомагає своїм користувачам персонально, крок за кроком на кожному етапі інсталяції! За словами клієнтів DigiCert, вони ніколи і ніде не отримували техпідтримку такого високого рівня як у DigiCert!

Ви отримуєте оперативну техпідтримку звернувшись до DigiCert по телефону в будь-який час доби. Вам достатньо зателефонувати і Ви отримаєте безкоштовну підтримку від експерта з питань SSL безпеки. Якщо Ви звернетеся до DigiCert по електронній пошті, Ви отримаєте відповідь від фахівців протягом години. Важко повірити? Ви можете перевірити це прямо зараз! DigiCert дасть відповіді на всі Ваші запитання стосовно SSL безпеки. Їх бездоганний послужний список говорить сам за себе.

DigiCert надійність
Офіси DigiCert розташовані в захищеній зоні 24 години в день і 7 днів на тиждень, забезпечені моніторингом безпеки, розпізнавачем відбитків пальців, камерами спостереження й інфрачервоними камерами.

DigiCert гарантії
DigiCert дотримується високих стандартів захисту і повного задоволення потреб своїх користувачів. DigiCert гарантує це!

DigiCert надає на всі свої послуги гарантію 100% -го повернення грошей протягом місяця.

Ви маєте повних 30 днів для тестування придбаного SSL сертифікату, і якщо Вас щось не задовольнить, Ви отримаєте повне повернення вкладених вами коштів.

DigiCert престижність

Популярні сайти, що використовують сертифікати SSL DigiCertGroup
Facebook.com
opera.com
mozilla.org
Yahoo.com
Twitter.com
Amazon.com
Reddit.com
Live.com
Instagram.com
Tripadvisor.com
Canada.ca