Купить Code Sign Сертификаты подписи програмного кода приложений программ ядра Windows и защиты сайта в Украине

Список сертификатов Digicert безопасности для подписи програмного кода и ядраDigiCert CodeSigning сертификаты для подписи кода программ и приложений

Купити Ціна грн. Сертифікати ( 2 шт.)
29 344 грн.
51 352 грн.
73 416 грн.
id379 DigiCert-VIP Code Signing EV
cert Level: EV MULTI cert Code:D-VIP-CODE-EV 80.39 грн на добу
11 200 грн.
19 600 грн.
28 000 грн.
id470 DigiCert Code Signing
cert Level: OV MULTI cert Code:D-CODE 30.68 грн на добу

Top ^

Підпис коду програми допомагає підтвердити:

Джерело програми або додатку - підписування коду ідентифікує, що програмне забезпечення або додаток надходять з певного джерела - розробника і підписанта визначено. Коли програмне забезпечення завантажується з Інтернету, браузери зазвичай показують попередження із зазначенням можливої небезпеки при завантаженні даних або виводять попередження «Невідомий видавець». Підписання коду видаляє попередження безпеки «невідомий видавець», буде виведено віконце з назвою організації видавця розробника. При використання підпису коду класу CodeSigning EV у Windows 10 віконце з інформацією про розробника не з'являється, програма є довірено за замовчуванням.

Цілісність контенту - підписування коду також гарантує, що частина коду не була змінена, і визначає, чи заслуговує програма довіри для конкретної мети. Якщо після цифрового підпису код додатка / програмного забезпечення було підроблено або змінено, підпис вважатиметься недійсним і ненадійним. Використання сертифікату Code Signing для підпису ПО вигідно для розробників для забезпечення довіри користувачів та, відповідно, більшого завантаження та поширення ПО. Розробники можуть захистити свій бренд та цілісність програмного коду від небажаних змін. Користувачі, в свою чергу, проінформовані чиє програмне забезпечення вони завантажують, і можуть вирішити, довіряти цьому джерелу чи ні.