Купити Email Sign Сертифікати підпису поштових повідомлень

Список сертифікатів Digicert безпеки для підпису поштиDigiCert s'mime сертифікати для підписи email

Купити Ціна грн. Сертифікати ( 4 шт.)
122 918 грн.
id390ov DigiCert-VIP Verified Mark certificate
cert Level: OV FQDN cert Code:D-VIP-SMIME-VM 336.76 грн на добу
820 грн.
id490dv DigiCert Email certificate DV
cert Level: DV FQDN cert Code:D-SMIME-DV 2.25 грн на добу
2 665 грн.
id490ov DigiCert Email certificate OV
cert Level: OV FQDN cert Code:D-SMIME-OV 7.3 грн на добу
3 690 грн.
id490ev DigiCert Email certificate EV
cert Level: EV FQDN cert Code:D-SMIME-EV 10.11 грн на добу

Зупиніть фішинг-атаки та запобігайте порушенням даних за допомогою сертифікатів S / MIME

Чому вашій організації потрібен S / MIME? Без сертифікатів електронної пошти S / MIME ви піддаєте свою організацію ризику:

Третя сторона, яка отримує в руки облікові дані співробітників, персональні дані клієнтів, фінансові рахунки, конфіденційну інформацію та приватні розмови.

Працівників обманюють натисканням шкідливих посилань, які переносять їх на сайти зловмисного програмного забезпечення, що призводить до інцидентів безпеки, таких як порушення даних або атаки-викупники.

Зловмисники видають себе за авторитетних осіб, постачальників або партнерів та обманюють працівників, щоб вони перераховували гроші на контрольовані злочинцями рахунки.

Що запобігає S / MIME? - Сертифікати S / MIME зупиняють хакерів на їх шляху, захищаючи не тільки ваші електронні листи, але й захищають ваших колег, веб-сайт та інші внутрішні системи:

Як працює S / MIME?

Розгортання S / MIME стало простішим. S / MIME використовує інфраструктуру відкритих ключів (PKI), технологію автентифікації, яка використовує криптографічні ключі для цифрового підпису та шифрування електронних листів. Завдяки PKI S / MIME відбувається:

Розгортання S / MIME стало простішим. S / MIME використовує інфраструктуру відкритих ключів (PKI), технологію автентифікації, яка використовує криптографічні ключі для цифрового підпису та шифрування електронних листів. Завдяки PKI S / MIME здатний розгортати сертифікати S / MIME вручну було трудомістким, нудливим та схильним до помилок процесом, який ніхто не хотів виконувати. Однак завдяки рішенням для управління сертифікатами час змінився. Платформи управління сертифікатами можуть спростити розгортання S / MIME і використовують потужність автоматизації для впорядкування завдань S / MIME. Вони надають адміністраторам безпрецедентний рівень контролю та видимості кожного сертифіката, надаючи їм можливість виконувати завдання на кожному етапі життєвого циклу сертифіката лише за кілька кліків.

Комплексний захист електронної пошти для вашого бізнесу, клієнтів та бренду. Захистіть свою електронну пошту від сучасних сучасних атак за допомогою повного рішення безпеки, яке захищає ваші системи шифруванням та автентифікацією. S / MIME надає вашим співробітникам впевненості довіряти своїм комунікаціям та допомагає запобігати таким атакам на основі електронної пошти, які можуть нашкодити бренду та результатам діяльності компанії. Почніть із S / MIME сьогодні і переконайтесь самі, чому це така необхідна частина будь-якої стратегії цифрової безпеки.