Купити PDF Сертифікати для підпису документів в Україні

PDF цифрові сертифікати для строгої аутентифікації і підпісу документів

Код Сертифікат (2 шт.) рік - Ціна Купити
D-PDF-OV id480 DigiCert Document Signing - Organization
OV PDF
Code: D-PDF-OV
1р - 31 584 грн.
1 - 31 584 грн.
D-PDF-IV id480iv DigiCert Document Signing - Individual
IV PDF
Code: D-PDF-IV
1р - 20 664 грн.
1 - 20 664 грн.

Digicert сертификатам подписи документов доверяют во всем мире. Підпис на основі сертифіката, як і звичайний підпис кульковою ручкою, ідентифікує особу, яка підписала документ. На відміну від рукописної, такий підпис дуже складно підробити, оскільки він містить зашифровану, унікальну для інформації, що підписує. Її можна легко перевірити і таким чином визначити, чи документ був змінений після того, як його підписали.

Сертифікат Digicert Document Signing призначен для накладання цифрового підпису на документи PDF. Кількість підписів сертифіката необмежена. Сертифікат можна використовувати в Microsoft Office®, продуктах Adobe®, OpenOffice, LibreOffice, Bluebeam. Зберігається сертифікат на захищеному токені.

Щоб підписати документ, використовуючи підпис на основі сертифіката, необхідно отримати цифрове посвідчення або створити цифрове посвідчення з власним підписом у програмі Acrobat або Acrobat Reader. Цифрове посвідчення містить закритий ключ, а також сертифікат з відкритим ключем та інші дані. Для створення підпису на основі сертифіката використовується закритий ключ. Сертифікат — це облікові дані, які автоматично застосовуються до підписаного документа. Цифровий підпис перевіряється під час відкриття документа одержувачами.

Під час створення підпису на основі сертифіката програма Acrobat за допомогою хеш-алгоритму створює дайджест повідомлення, який потім зашифровується за допомогою закритого ключа. Acrobat вбудовує зашифрований хеш у PDF-файл, відомості про сертифікат, зображення підпису та версію документа під час його підписання.