FATCA SSL сертифікати Digicert SSL для відправки звітів IRS IDES

Сертифікати безпеки DigiCert для FATCAСертифікати DigiCert для FATCA

Закон про дотримання податкових вимог по закордонних рахунках.

Україна є державою, яка досягла домовленості щодо міжурядової угоди, і розглядається США як державою яка бере участь програмі.

Закон про оподаткування зарубіжних рахунків Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA) є законодавчим актом США, який було прийнято 18 березня 2010 і введений в дію з 1 липня 2014 року. FATCA встановлює нормативною вимогою для іноземних фінансових інститутів звітувати про наявність у себе рахунків громадян США. Центр Сертифікації Digicert акредитований FATCA і SSL сертифікати відповідають вимогам відправлення документів в IRS IDES.

Положення FATCA, крім обов'язки фінансових інститутів іноземних держав укласти спеціальні угоди із Службою внутрішніх доходів США щодо здійснення контролю за наявністю рахунків платників податків США і інформування про ці рахунки, передбачають можливість застосування економічних санкцій до фінансових організацій, які не беруть участі в FATCA. У примусовому порядку може бути утримано 30% від суми міжнародних банківських переказів клієнтів в разі, якщо американський банк-контрагент або банк-кореспондент вважатиме, що стосовно одержувача платежу повинні бути застосовані вимоги FATCA.

Закон передбачає два механізми його впровадження - це або підписання міжурядових угод окремих держав з США і централізоване надання інформації в податкове відомство США (IRS), або окрема реєстрація фінансових інститутів в IRS і підключення фінансових інститутів до обміну інформацією.

Дві моделі такої угоди:

Що стосується застосування санкцій до неучастніков FATCA, то податкові агенти в США стягуватимуть 30-відсотковий податок з платежів, здійснюваних на користь сторін, які не виконують вимог Закону FATCA.

Купити Ціна грн. Сертифікати ( 2 шт.)
11 256 грн.
id410 DigiCert Basic SSL OV
cert Level: OV FQDN cert Code:D-OV 30.84 грн на добу
16 716 грн.
id420 DigiCert Basic SSL EV
cert Level: EV FQDN cert Code:D-EV 45.8 грн на добу

Законодавство про FATCA IRS IDES

* Надання аналогічної інформації податковою службою США щодо рахунків, відкритих платниками податків України у фінансових установах США, Угодою не передбачено. Автоматичний обмін інформацією здійснюватиметься в односторонньому порядку, але Україна в подальшому зможе провести консультації із Сполученими Штатами про внесення змін до Угоди в частині запровадження двостороннього обміну.

Україна найближчим часом планує також приєднатися до Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичне обмін інформацією про фінансові рахунках - Multilateral Competent Authority Agreement on Automatic Exchange of Financial Account Information.