Купити PSD2 Сертифікати для захисту сайту в Україні

PSD2: цифрові сертифікати для строгої аутентифікації і шифрування QC eSeal и QWAC

З 15 вересня всі банки і нові постачальники платіжних послуг повинні впровадити захищений зв'язок з використанням сертифікатів PSD2 в своїй інфраструктурі.

Кожен бізнес, який планує стати Стороннім постачальником (TPP - Third Party Provider) або постачальником платіжних послуг (PSP - Payment Service Provider) відповідно до нової Директиви про платіжні послуги PSD2 (EU dIRECTIVE 2015/2366 PSD2 Payment Services Directive), повинен використовувати для захисту інформаційної безпеки цифрові сертифікати, які створені спеціально для PSD2.

DigiCert є сертифікованим постачальником послуг eIDAS (TSP) і випускає кваліфіковані сертифікати, як зазначено в «Нормативно-технічних стандартах PSD2 (RTS) для строгої аутентифікації клієнтів і загальних і безпечних відкритих стандартів зв'язку» (PSD2 Regulatory Technical Standards (RTS) for strong customer authentication and common and secure open standards of communication) RTS вимагає використання кваліфікованого сертифіката для електронної печатки (QC eSeal) і кваліфікованого сертифіката аутентифікації веб-сайту (QWAC), виданого відповідно до стандарту ETSI TS 119 495.

PSD2 сприяє більш вільній конкуренції серед компаній, які тепер можуть надавати платіжні послуги користувачам через прямі посилання на їх існуючі банківські рахунки. Для кінцевих користувачів PSD2 означає, що нові гравці можуть пропонувати інноваційні платіжні рішення через прямі транзакції зі своїм власним банківським рахунком, а також можливість збирати інформацію про обліковий запис і переглядати власні фінанси в різних банках.

Сертифікати для випробувань - PSD2 QC eSeal + QWAC

Комплект з тестовим сертифікатом для кваліфікованого сертифіката для eSeal і сертифіката аутентифікації для кваліфікованого веб-сайту.

SSL QWAC для PSD2

Кваліфікований сертифікат SSL / TLS для аутентифікації веб-сайту.

QC eSEAL для середовища PSD2 для підпису повідомлень від імені бізнесу

Задовільняє вимоги eIDAS. Поставляється на токен, без необхідності використання HSM / Smart Card. Електронні друку аналогічні електронного підпису, але різниця полягає в авторизації підпису. ESeal гарантує своє походження і цілісність так саме, як і електронний підпис, але замість того, щоб підписувати документ як особистість, ви підписуєтеся як установа або організація.

Згідно eIDAS розширений електронний підпис повинен відповідати наступним вимогам:

Цифрові підписи застосовуються з цифровим сертифікатом, який схожий на електронну версію паспорта або водійських прав, і який видається тільки після ретельної перевірки вашої особистості довіреною третьою стороною, так званим центром сертифікації або CA. Цифрові сертифікати і їх підписи унікальні для кожної людини і практично не можуть бути підроблені, що відповідає першим двом вимогам, зазначеним вище. Оскільки сторона, що підписала, є єдиним власником закритого ключа, який використовується для застосування підпису, ви можете бути впевнені, що сторона, що підписала, однозначно визначена. При цьому цілісність документа перевіряється автоматично в момент відкриття документа.